Vuçiq përgëzon lojtarët serbë

Kryeministri serb edhe pse nuk ka udhëtuar drejt Shqipërisë duket se e ka përcjellur ndeshjen me shumë vëmendje, transmeton Koha.net.
Ai menjëherë pas përfundimit të ndeshjes ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter, ku përgëzon lojtarët serbë për fitoren dhe lojën e treguar.