«Kurir»: Hakmarrje e ëmbël për dronin, Kolarov dhe Ljajic heshtin Elbasanin

Gazeta serbe «Kurir», e ka cilësuar fitoren e Serbisë përballë Shqipërisë si hakmarrje të ëmbël për dronin e lëshuar gjatë ndeshjes në Beograd, transmeton Koha.net.
Ata më tej shtojnë se kjo fitore u bë e mundur nga golat në minutat shtesë nga Kolarov dhe Ljajiq.