Haxhiu: Policia ma shqetësoi djalin 2 vjeçar

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje është kërkuar nga policia në banesën e saj pasi më herët u raportua se ajo dhe Albin Kurti janë thirrur për intervistë në polici.
Ajo ka shkruar në llogarinë e saj në Facebook se policia e ka kërkuar në banesën e saj duke e shqetësuar djaln e saj 2 vjeçar dhe familjen e saj, transmeton Koha.net.

«Isa Mustafa ka vene gjithe shtetin ne mbrojtje te «Zajednices». Por pavaresisht kesaj, «Zajednica» nuk kalon!», ka shkruar në fund Haxhiu.