Sunday, 15. December 2019

Vjosa MUSLIU

Avatar
22 POSTIME 0 KOMENTET

Burrat e lumtur të Kosovës

Shënime për Poloninë e dikurshme dhe disko-çajtoret e sotme të Kosovës. Nga Vjosa MUSLIU «Gjithçka që ne dimë për vendasit e tu, janë histori të burrave...

Për Diasporën e keqkuptuar

Nga Vjosa MUSLIU Muajt e verës, si gjithmonë, do ta sjellin karvanin e gjatë të Diasporës kosovare që kthehet «atje poshtë». Përpos doganave e kompanive...
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.