Vetaksidentohet në oborrin e tij, merr lëndime të rënda në kokë

Një burrë në Dragash ka pësuar lëndime trupore deri sa ishte vetëm në oborrin e shtëpisë së tij.
Dyshohet se është rrezuar nga rimorkio e traktorit, transmeton Koha.net.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekut ka lëndime serioze në kokë.