Polici në Lezhë i vë flakën hashashit, por gati digjet dhe vetë [video]

Në të gjithë Shqipërinë vijojnë operacionet e Policisë së Shtetit kundër kultivimit të bimëve narkotike dhe bashkë me to asgjësimi i tyre.
Por një video e postuar në rrjetet sociale tregon një efektiv policie, që duke u përpjekur të djegë kanabisin për pak sa nuk digjet edhe vetë, transmeton Koha.net.

Videoja mendohet se është regjistruar në zonën e Lezhës, ndërsa duket qartë që efektivi nuk mban asnjë maskë apo uniformë të përshtatshme për një veprim të tillë që mund ti kishte kushtuar shtrenjtë.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Polici i vë flakën hashashit, por gati digjet dhe vetë

Posted by Koha.net on Monday, 5 October 2015