Sonntag, 30. April 2017

Agjenda

VC Kosova kundër FC Muri

Të dielën e 11 tetorit FC Kosova do të ballafaqohet me FC Muri-n. Takimi do të zhvillohet në ora 14.30 në Brühl, Muri AG...

Debat në Cyrih mbi sigurimet shoqërore Zvicër-Kosovë , «dialogplus» – bashkëorganizator

Sindikalistët shqiptarë të Unia-s, Partia Social-demokrate e Zvicrës dhe «dialogplus»-i organizojnë një tryezë diskutimi me fokus Marrëveshja e Sigurimeve Shoqërore Zvicër Kosovë.   Pjesëmarrës në debat...

FC Kosova kundër Grasshopper Club ZH II

Ndeshja e radhës e FC Kosovës do të jetë ajo kundër Grasshopper Club ZH II   Ndeshja do të zvillohet të shtunën, me 19 shtator 2015....

Artikuj të zgjedhur

7,044FansaPëlqeje
152NdjekësNa Ndjek
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.